Ubytování jižní Čechy >> Ubytování v Jindřichově Hradci >> Ubytování Jindřichův Hradec >> Ubytování v soukromí >> Levné ubytování >> Ubytování s bazénem
Levné ubytování jižní Čechy - Penzion u Hesů
Úvodní stránka » Jindřichův Hradec ve zprávách

Jindřichův Hradec - ve zprávách

Čerpací stanice v Jindřichově Hradci čepuje i rum

Čerpací stanice Jindřichův Hradec čepuje kromě pohonných hmot i rum

MediaFax - 25. 03. 2010

Naprostou raritu mají už několik let na čerpací stanici na okraji Jindřichova Hradce. Kromě běžných pohonných hmot zde čepují i rum, který vyrábí nedaleká známá likérka, a jak ve čtvrtek pro agenturu Mediafax řekl její ředitel Vladislav Blecha, o tuto službu je obrovský zájem.

I když kromě cen benzínu a nafty je na totemu u čerpací stanice uvedena i částka za Tuzemák, načerpat si alkoholický nápoj nemohou řidiči přímo u stojanu. Se svými či zakoupenými nádobami, musejí do prodejny čerpací stanice.Nejkrásnější nádraží ČR 2010 - J. Hradec v první desítce

iDNES.cz - 18. 06. 2010

Jindřichův Hradec - budova vlakového nádraží

Titulem "Nejkrásnější nádraží ČR 2010" se nádraží Jindřichův Hradec sice pyšnit nemůže, ale umístění v první desítce ankety Asociace Entente Florale CZ - Souznění je velmi cenné.

Typické červenobílé provedení režného zdiva charakterizuje styl většiny drážních budov na tzv. Českomoravské transverzální dráze. Nádraží je také známé tím, že je přestupnou stanicí na úzkorozchodné tratě Jindřichohradeckých místních drah do Nové Bystřice a Obrataně. Nedávno prošlo významnou rekonstrukcí. Je celkově upravené, čisté, přívětivé, se zachovaným historickým rázem.Nejlépe se žije v Jindřichově Hradci

iDNES.cz - 25.11.2011

Jindřichův Hradec a Karviná. To jsou dvě města, kde se žije nejlépe a naopak nejhůře v České republice. Vysoká škola ekonomická sestavila žebříček 63 měst podle platů, nezaměstnanosti, kriminality či zdraví lidí.

Česká republika již zná výsledky 4. ročníku unikátní socioekonomické studie MasterCard česká centra rozvoje, kterou jako každoročně připravili odborníci z Vysoké školy ekonomické v Praze, společnost MasterCard a Sdružení CZECH TOP 100.
Muzeum J. Hradec láká na novinky

Od pánů z Hradce po šicí strojejindrichohradecky.denik.cz - 23.03.2012

Už prvního dubna uvidí první návštěvníci Muzeum Jindřichohradecka v moderním kabátku. Dva roky a více než třicet sedm milionů. Tolik stála plastická operace Muzea Jindřichohradecka, jehož nová tvář se návštěvníkům slavnostně odhalí už příští neděli. A každý den práce a každá utracená koruna je vidět na první pohled.
Podpořte
Penzion u Hesů


Muj TOPlist

Napište nám

Napište do Penzionu u Hesů - ubytování jižní Čechy. Email: hesovi@centrum.cz


Penzion U Hesů

Pavel Hes
Italských legií 439/III
377 01, Jindřichův Hradec
GPS: N49°8'13.897'' E15°0'11.967''
Email: hesovi@centrum.cz
Mobilní telefon: +420 720 189 483, +420 723 316 230

Pro Penzion u Hesů - levné ubytování Jindřichův Hradec zhotovil Jiří Hes

SEO webu sledují SEO nástroje.cz